Inne

Kiedy udać się do sklepu po biustonosz do karmienia?

To częsty scenariusz: mamy mają wszystko, czego potrzebują dla swojego dziecka, ale całkowicie zapominają o zakupie wspaniałego stanika do karmienia. Nie czekaj na dyskomfort, aby odwiedzić sklep z biustonoszami w tym celu. Zastanów się, jaki idealnie dopasowany biustonosz do karmienia będzie pasował do Twojego stylu życia już teraz!

Dlaczego dobry stanik dla mamy karmiącej ma sens?

Dobry biustonosz do karmienia to coś więcej niż „biustonosz bez fiszbin”. Najlepsze biustonosze po porodzie są wykonane z miękkich, elastycznych, nieścierających materiałów, z łatwym dostępem jedną ręką do karmienia piersią. Aby pomóc Ci znaleźć najlepszy stanik, sięgnij po sprawdzone porady dotyczące wyboru odpowiedniego stanika. Dodamy, że najlepsze porady to te, które powstały na podstawie typowych błędów, które często popełniają matki.

 

Sklep z biustonoszami dla matek karmiących

Zatem musisz udać się na zakupy. Nie można przewidzieć, jak Twoje piersi zareagują na ciążę i podaż mleka z prostego powodu: każda kobieta (i każda ciąża) jest inna. Niektóre mamy nie zmieniają wielkości miseczek, a inne mogą zauważyć wzrost nawet o cztery rozmiary miseczek.
Wielu ekspertów, których znajdziesz w sklepie z biustonoszami zgadza się, że najdokładniejszy czas na zmieszczenie się w bardziej uporządkowanych biustonoszach do karmienia to trzy do czterech miesięcy po porodzie, co daje czas na ustalenie i regulację podaży mleka. Najlepszy czas na pomiar to południe, kiedy piersi są pełne, przed karmieniem. Natomiast, jeśli chcesz kupić biustonosze do karmienia przed porodem, spróbuj pójść do sklepu z biustonoszami, aż będziesz w ósmym miesiącu ciąży.