Bez kategorii

Proste sposoby na zmianę charakteru wnętrza

Remont to duże i drogie przedsięwzięcie. Jeśli chcesz odmienić swój salon, sypialnię, lub pokój dziecięcy, nie musisz jednak poczyniać tak dużej inwestycji. Czasami wystarczy kilka prostych i niedrogich zmian, aby pokój nabrał całkiem innego charakteru. Każdy dekorator wnętrz i projektant ma swoje sposoby na to, żeby szybko i bez zbędnych kosztów zmienić pomieszczenie w ciągu jednego dnia. Podpowiadamy, które z nich są warte wykorzystania i jak sprawić, żeby pokój wyglądał jak po remoncie.

Wymiana dodatków i zmiana ich kolorystyki

Jeśli nie masz ochoty na przestawianie mebli i ich wymianę, jak również malowanie ścian na inny kolor, nic straconego. Najwięcej zyskasz, jeśli zdecydujesz się zmienić dodatki, które stanowią o klimacie całego pomieszczenia. Pomyśl o nieco innej ich kolorystyce, ponieważ zwykle to kolory panujące we wnętrzu sprawiają, że czujemy się w nim w określony sposób. Zdecyduj się na zmianę poszewek na poduszki na kanapie, zasłon okiennych, czy dywanu. Rzuć na łóźko nowy pled, a lampie zmień abażur na całkiem inny. Takie drobne zmiany potrafią niekiedy sprawić, że pokój wygląda całkiem inaczej, a przede wszystkim – świeżo i modnie. Nie musisz wydawać fortuny, a za jakiś czas z czystym sumieniem możesz powrócić do poprzednich dodatków, które zdobiły pokój.

Druk cyfrowy – prosty sposób na niedrogie plakaty

Dziś do łask wracają plakaty, które mogą znajdować się właściwie w każdym pomieszczeniu. Ważne, aby wieszać je za szkłem w ramkach, ponieważ wówczas wyglądają znacznie bardziej elegancko. Nie musisz wydawać fortuny na plakaty oferowane w sieci, ponieważ profesjonalny druk cyfrowy dostępny jest w każdym mieśćie. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że wybrane przez siebie grafiki prześlesz w wysokiej jakości i odpowiednim formacie, wybierzesz rozmiar plakatów i rodzaj papieru, a kurier może j do Ciebie dostarczyć już następnego dnia. Plakaty pozwalają na zmianę charakteru pomieszczenia, możesz też nimi przykryć dziury po obrazach, czy kolor ściany, który już Ci się znudził. Piękne grafiki możesz znaleźć w sieci bez najmniejszego problemu.

Więcej informacji znajdziesz na: Grupainfomax.com