Inne

Akcesoria plażowe na wakacje

Jeśli wakacje spędzamy nad morzem lub na plaży przy basenie, najważniejsze o co musimy zadbać o właściwa ochrona przeciwsłoneczna. Ale nie mniej ważnymi elementami wyposażenia naszej plażowej torby powinny być takie rzeczy jak ręcznik bawełniany, pojemniki na przekąski, podróżna lodówka oraz płyny na ukąszenia i przeciw owadom.

Zabawa na plaży

To, co dla nas byłoby idealnym wypoczynkiem na plaży nie jest tym samym, co najbardziej cieszy maluchy. One nie będą grzecznie siedzieć i korzystać z pięknej pogodny. Prędzej czy później nawet najmniejsze dzieci będą chciały opuścić ręcznik bawełniany i pobawić się przy wodzie. Co oczywiście wymaga naszej zwielokrotnionej uwagi oraz odpowiednio interesujących zabawek. Jak w każdym przypadku także i tu zabawki, które są najprostsze, zwykle najbardziej cieszą maluchy.wszelkiego rodzaju kubki, wiaderka i przyrządy do zabawy w piasku zupełnie wystarczą naszym dzieciom, jeśli tylko będą miały kompanów do zabaw w podobnym wieku. Warto pomyśleć o kilku zestawach do jakiś sportów, jeśli wybieramy się na plażę z nieco większymi dziećmi. Jeśli się im pokaże jak co działa, możemy zyskać nieoceniony czas dla siebie nawet na kilka godzin.

Ręcznik bawełniany z kapturkiem

Nad wodę koniecznie zabierzmy ręcznik bawełniany z kapturkiem. Chociaż ostatnimi czasu często borykamy się z upałami, wiatr na plaży może być dla naszych maluchów niebezpieczny, zwłaszcza, jeśli łączy się ze zmienną pogodą, a nasze dzieci już miały do czynienia z zapaleniem ucha. To proste rozwiązanie, które pomoże nam uniknąć negatywnych skutków zimnego wiatru i pozwoli szybko i sprawnie osuszyć maluszka.

Sprawdź na: Colorstories.pl