Inne

Jak przygotować imprezę urodzinową dla małego superbohatera?

Ratowanie świata nie jest dla wszystkich – no chyba, że jesteś dzieckiem! Już od dawna wiadomo, że najlepsze imprezy urodzinowe dla dzieci na świecie to te z motywem superbohaterów. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem, aby zorganizować taką imprezę z superbohaterami w swoim domu.

Motyw superbohatera – od czego zacząć takie imprezy urodzinowe dla dzieci?

Wybierz superbohatera. Czy twój 5-letni syn marzy o wcieleniu się w Batmana? Czy Twoja 6-letnia córeczka szaleje na punkcie Wonder Woman? Skoncentruj swój motyw na ulubionym superbohaterze swojego malucha i zaproś inne dzieci, by mogły razem z nim stworzyć ten fantastyczny świat.

Nie zapomnij też o przygotowaniu kreatywnych ciast i babeczek – oczywiście inspirując się tym super motywem. Jeśli sama nie jesteś zbyt biegła a wypiekach – wiedz, że wiele cukierni i piekarni z chęcią produkuje takie ciasta na zamówienie, dlatego chętnie pomoże w tym super zadaniu. Pamiętaj jednak, by zamówić je odpowiednio wcześnie z wyprzedzeniem.

 

Nie zapomnij też zadbać i o inne imprezowe akcesoria. Talerze z napisem Superman, albo obrusy utworzone z kopii komiksów. To wszystko mile widziane. Niektóre z interesujących propozycji są dostępne w wersji gotowej online – można je samodzielnie wykonać albo zamówić z dostawą do domu.

O czym jeszcze pamiętać organizując urodziny małego super bohatera?

Każdy superbohater potrzebuje złoczyńcy. Zamiast zmieniać zaproszone dzieci w tych złoczyńców, rodzice mogą odegrać tę rolę! Dodatkowe punkty dla każdego taty, który się odważy wcielić w nikczemną postać i np. będzie chciał opróżnić skarbiec z prezentami małego solenizanta. To może być naprawdę świetna zabawa dla małych i dużych. Takie imprezy urodzinowe dla dzieci pamięta się przez całe życie.

 

Twój mały gang superbohaterów może przykładowo skorzystać z wcześniej przygotowanych pudeł kartonowych, aby trzymać złoczyńcę w zamknięciu, dlatego wyślij z odsieczą tę drużynę przez domowy tor przeszkód – będzie to dla wszystkich biorących udział w przyjęciu naprawdę niesamowite przeżycie!

Więcej informacji znajdziesz na: https://incaplay.pl/