Inne

O co chodzi z mobilnymi barami?

Jak urozmaicić ofertę weselną dla gości? Co możecie zrobić we własnym zakresie, bez wydawania dużych sum pieniężnych, żeby urozmaicić przyjęcie, a jednocześnie zaimponować swoim gościom? Metod jest wiele, nie każda nadająca się na salony. Powinniście rozważyć mobilny bar, ponieważ jest to nowoczesne rozwiązanie o wielu zaletach

Czym jest mobilny bar?

Proście ujmując – tradycyjny bar z kranami do obsługi gości z zakresu podawania alkoholu. Różni się tym, że ma formę mobilną i na luzie można go przenosić z miejsca na miejsce. Bary charakteryzuje pełna hydraulika oraz elektronika. Wystarczy dostęp do gniazdka elektrycznego, żebyście mogli zasilić krany i polewać litry alkoholu. Rozwiązanie przyjechało zza granicy i cieszy się dużą popularnością na terenie naszego kraju. Coraz więcej polskich przyjęć korzysta z tego typu usług.

Jaki alkohol?

Praktycznie każdy alkohol może znaleźć się w mobilnym barze. Najczęściej spotykany jest jednak trunek z Włoch, mianowicie prosecco. Musujące wino podbija podniebienia wielu gości weselnych. Smakowity alkohol pozbawiony procentów, który wprowadza gości w osłupienie. Bar sprawdza się nie tylko na weselach. Spokojnie możecie go użyć na przyjęciach plenerowych czy sylwestrowych.

Ile kosztuje mobilny bar?

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od rodzaju baru, obsługi barmańskiej i podawanego alkoholu. Mobilny bar na nocne przyjęcie może kosztować od kilkuset złotych po kilka tysięcy. Powinniście we własnym zakresie zasięgać tych informacji.