Inne

Co zrobić z wadliwym New Hollandem?

Posiadacie w garażu auta z silnikami Holland? Przemierzacie nimi długie dystanse? Auta świetnie sprawdzają się w przemierzaniu tysięcy kilometrów. Nie bez powodu polecane są kierowcom, którzy nie używają aut wyłącznie do podróży po mieście. Niestety silniki New Holland nie są tanie w naprawach. Usterki mogą kosztować Was tysiące złoty. Co zrobić, żeby zmniejszyć koszt napraw? Rozwijamy temat.

Awaria silnika, co dalej?

Silniki wysokoprężne są bardzo wadliwe. Turbiny nie oszczędzają się, a to za sprawą złej eksploatacji kierowców. Turbina potrzebuje dłuższego czasu na rozgrzanie. Znacznie dłuższego niż wyjechanie i zakończenie podróży po 5-10 minutach. Dlatego auta nie są dobre do jazdy po mieście. Nierozgrzana turbina bardzo często ma awarie i właśnie z nimi najczęściej borykają się warsztaty samochodowe.

U kogo naprawiać?

W polsce nie brakuje firm zajmujących się naprawa silników new holland. Wystarczy, że wpiszecie to do wyszukiwarki i w moment znajdziecie sprawdzone warsztaty jak NowyMotor. Pamiętajcie, żebyście wybierali warsztaty z Waszych okolic. Szkoda czasu i pieniędzy na ekspertów oddalonych setki kilometrów. Nie zapominajcie kierować się też opiniami. Sekund weryfikacji profilu w Google Moja Firma może oszczędzić Wam umoczenia pieniędzy.

Co jeśli jestem miastowym kierowcom?

Jeśli potrzebujesz auta wyłącznie do jazdy na mieście – zrezygnuj z Diesela New Holland. Auto lepiej sprawdzi się do jazdy po autostradach. Do miasta wybierz silnik benzynowy. Mniej awaryjny i łatwiejszy w eksploatacji.